Referanslar

 

12 yaşında başladım. Şimdi 16 yaşındayım. O zamanlarda öğrendiğim bilgileri şimdi anlamaya başladım. Oyun sandığım şeyler okulumda bana yardımcı oldu. Okulda tiyatro kolunda görevliyim. Öğretmenim benden yardım alıyor. Lise bittiğinde konservatuvara gitmek istiyorum. Bende tiyatroda oyuncu olmak istiyorum. Belki de yönetmen olurum. Annem izin verirse tabi :))

 

BORA SEYRAN

 

 

Oyunculuğun ne olduğunu bilmeden ama hayal ederek girmiştim kapıdan. Önceleri sahneye çıkmaya çekinmiştim ama sonradan o kadar çok benimsedim ki sahneden indiremez oldular beni. Çocuk oyunu ve yetişkin oyunlarında oynayarak tecrübem arttı. Ama halen sorduklarında iyi bir oyuncu olmadığımı söylüyorum. Belki yüzlerce oyun daha oynamam gerekiyor bunu söylemek için..

 

GÜLŞEN TÜRKOĞLU

2010 yılında ilk öğrencisi olduğum bölümümde kendimi geliştirdim. Hırsla ve azimle çalıştım. Hiçbir dersi kaçırmamışımdır. Bunun karşılığını fazlasıyla alıyorum. Bugün itibariyle tiyatro sahnelerinde, reklamlarda, dizilerde ve yapımlarda rol alıyorum. Hocalarıma bana kattıkları için sonsuz teşekkürler.

YUNUS EMRE TEKİN